Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Miło nam poinformować,że wszystkie grupy z naszego przedszkola zajęły czołowe miejsca w plebiscycie Echa Dnia- Przedszkolaki 2017. Nasza najmłodsza grupa -Krasnoludki zdobyła pierwsze miejsce spośród 38 grup przedszkolnych w powiecie radomskim z ilością 13884 punktów
    Relacja 2017-06-12, 22:32 | autor: Iwona Piotrowska
  • W piątek 9.VI . 2017r dzieci z grupy III poznawały właściwości wody, bawiły się pod okiem nauczycielki Ludwiki Kruk w badaczy i naukowców. Dzieci maja bogatą wiedzę na ten temat, wiedzą do czego jest potrzebna woda roślinom i ludziom . Dużym zainteresowaniem cieszyła
    Relacja 2017-06-12, 21:56 | autor: Iwona Piotrowska
  • Korzystając z pięknej słonecznej pogody wybraliśmy się na pobliską łąkę. Radości nie było końca. Dzieci mogły wykazać się ekspresją ruchową na łonie natury. Na kocu czekał na dzieci pyszny słodki poczęstunek zapewniony przez rodziców. Za co bardzo dziękujemy.
    Relacja 2017-06-12, 21:34 | autor: Iwona Piotrowska
  • 5 czerwca w naszym przedszkolu gościliśmy przedstawicieli Straży Miejskiej z Radomia, którzy opowiedzieli nam o bezpieczeństwie w czasie wakacji.
    Relacja 2017-06-08, 19:50 | autor: Iwona Piotrowska
  • 1 czerwca świętowaliśmy w przedszkolu bardzo uroczyście. W tym dniu bawiliśmy się na placu przedszkolnym. Odbyły się zawody sportowe, gry,konkursy, zabawy i tańce. Nie zabrakło również słodkich upominków.
    Relacja 2017-06-02, 20:40 | autor: Iwona Piotrowska